Stavebná architektúra


Sme tím kreatívnych a kvalifikovaných odborníkov, ktorí sú schopní vytvoriť riešenia pre rôzne typy stavebných projektov vrátane rodinných domov, bytových budov a komerčných budov. U nás zastávame iba kvalitu a preto pracujeme iba s tými najkvalitnejšími prírodnými kameňmi ako je žula, mramor, ónyx.

Prírodný kameň je vynikajúcim materiálom na výrobu kuchynských dosiek, pretože je mimoriadne pevný, odolný a ľahko sa čistí. Okrem toho má prírodný kameň nádherný a jedinečný vzhľad, ktorý dodá kuchyni eleganciu a luxusný vzhľad. Žulový krb je ďalšou možnosťou, ako pridať kúsok elegancie do vášho domova. Žula sa používa na výrobu krbov už celé stáročia a jej kvalita je nevyhnutná pre to, aby krb vydržal mnoho rokov. Okrem toho, že je žula trvanlivá, je tiež schopná udržať teplo až po dobu niekoľkých hodín, čo je ideálne pre tých, ktorí sa radi vyhrievajú pri ohni.

Dlažby a obklady zo žuly, alebo mramora sú možno najznámejším a najpoužívanejším využitím týchto kameňov. Tento druh materiálu je ideálny na využitie vo forme dlažby a obkladov. Tento typ dlažby a obkladov je veľmi trvanlivý a odolný voči poveternostným vplyvom a intenzívnemu používaniu.